دستگاه چاپ بنر PL2400

دستگاه چاپ بنر رکورد مدل PL2400

دستگاه بنر-pl2400

دستگاه چاپ بنر-pl2400

ویژگی های فنی :

دارا بودن شاسی قدرتمند و بهره گیری از قطعات ساخت آلمان، ایتالیا و ژاپن این دسنگاه چاپ را به دستگاهی غیر قابل رقابت در بازار تبدیل نموده است.  24 ساعت کار بدون وقفه و ثبات کیفیت در چاپ های طولانی مدت، نمایش قدرتمندی از این چاپگر توانا است.

استفاده از هدهای کونیکا به عنوان نقطه قوت این چاپگر عریض می باشد، هدهای کونیکا با سابقه درخشان در یک دهه گذشته به یاری قابل اعتماد و همراهی مطمئن برای چاپخانه های دیجیتال تبدیل شده اند.

دستگاه چاپ بنر کونیکا-pl2400

دستگاه چاپ بنر کونیکا-pl2400

وجود مانیتور، محل مخصوص قرار گرفتن کیبورد و موس و همچنین فضای مشخص شده برای کیس بر قابلیت ها و زیبایی های این دستگاه چاپ بنر افزوده است.

با اطمینان کار بگیرید و با افتخار تحویل دهید. اطمینان و ثبات ذاتی که در دستگاه چاپ بنر مدل PL2400 وجود دارد در سایه بهره گیری از بهترین قطعات برقی و مکانیکی به پشتوانه ی سازنده با تجربه این دستگاه بوجود آمده است.

توضیحات بنر pl2400
توضیحات بنر pl2400

غلطک های 2 تکه بزرگ، 66 عدد هیتر قدرتمند، سابتانک های بزرگ تنها بخشی از قابلیت های خاص فنی دستگاه هستند. می توانید رقبای خود را کنار بزنید!
قابلیت چاپ تا زمانی که شما قادر به ایستادن در کنار دستگاه چاپ بنر هستید یعنی بدنه قدرتمند و یک تکه و سنگین این دستگاه بنر که در قسمت مرکزی شاسی کشی شده است امکان چاپ برای زمان های طولانی را فراهم می آورد.

  ظرفیت چاپ 3500 متر مربع در روزاز مهمترین ویژگی های این دستگاه چاپ می باشد !

کیفیت فوق العاده چاپ

هدهای پرقدرت و سریع کونیکا با قابلیت چاپ با رزولوشن 1440×360 dpi، کیـفیت کاملا قابل قبول و منحصـر به فرد  در عرصــه چاپ عریض ارائه نموده است که می تواند پاسخ گوی تمامی کیفیت های مورد انتظار مشتریان در این عرصه باشد.

دوست محیط زیست

سیستم پیزو که در این هد ها استفاده می شود امکان چاپ با بهره گیری از ولتاژ پایین تر را فراهم می سازد که این به معنای مصرف برق کمتر و احترام بیشتر به محیط زیست می باشد.

شروع گفتگو
1
مشاور انلاین
سلام
وقت بخیر
به صورت آنلاین در واتس اپ پاسخگوی سوالات شما هستیم.
جهت ادامه گفتگو در whatsapp روی دکمه زیر کلیک نمایید